Veniru uzstādīšanas prasības

Ikviens vēlas, lai viņam būtu Holivudas smaids, bet tikai daži domā, kā to padarīt. Ja esat noguris no pastāvīgajām balināšanas procedūrām, jums ir apnicis pirkt balinošās zobu pastas un līmēt plāksnes uz zobiem, cerot, ka tās kļūs gaišākas, tad ir pienācis laiks uzstādīt venires.

Mēs jau esam rakstījuši vairāk par to, kas ir veniri  un kā tās tiek uzstādītas šeit, un tagad mēs sīkāk izpētīsim prasības veniru uzstādīšanai.

Kas jums ir nepieciešams, lai uzstādītu veniri?

рига виниры

Lai uz zobiem uzstādītu veniri , jums nav jāpieliek daudz pūļu. Bet ne visiem cilvēkiem var uzstādīt veniri. Tāpēc pirms sazināties ar zobārstniecības klīniku pārliecinieties, ka:

- Jums ir pareizs zobu sakodiens.

Pacientiem, kuriem ir nepareizs zobu sakodiens vai ir pārāk šķībi zobi, nevarēs uzstādīt veniri. Galu galā viņu uzdevums nav izlīdzināt zobus, bet gan dot viņiem estētiski skaistu izskatu. Tāpēc pirms veniri  uzstādīšanas ir nepieciešams izlīdzināt zobus. To var izdarīt ar caurspīdīgas kapes palīdzību, ar īpašām ortodontiskām kapēm, kurus izstrādā mūsu zobārstniecības klīnika Rīgā.

- Jūs pirms tam neuzstādījāt kroņus uz zobiem.

Gadījumā, ja jums ir kroņi, vislabāk neatjaunot zobus ar venirēm, bet gan uzstādīt jaunus kroņus. Turklāt, lai radītu skaistu smaidu, nav nepieciešams uzstādīt veniri visiem zobiem. Piesakieties konsultācijai, un ārsts ieteiks jums labāko variantu veniri  uzstādīšanai, ja jums ir kroņi.

- Jums nav priekšējo zobu plombu.

Ja jums ir daudz plombu uz priekšējiem zobiem, tad nevar uzstādīt veniri, jo pirms uzstādīšanas zobi ir jāslīpē. Šajā gadījumā ir ieteicams uzstādīt zobiem kroņus.

- Jums nav zobu griešanas naktīs.

Kontrindicēti pacienti, kas cieš no bruksisma (zobu griešanas naktīs). Patiešām, visbiežāk griešana notiek miega laikā, kad jūs nekontrolējat kustību, un jūs varat nejauši sabojāt veniri vai pat salauzt tās. Pirms veniru uzstādīšanas pārbaudiet, vai jūs ciešat no bruksisma.

- Jums ir košļājamie zobi.

Ja nav košļājamo zobu, vispirms jums būs jāveic sānu zobu protezēšanas procedūra, lai līdzsvarotu zobu slodzi , un tikai tad varēsit kt uzstādīt venires.

- Jūs nenodarbojaties ar ekstrēmiem sporta veidiem.

Ja jūs esat cīņas mākslas vai citu sporta veidu cienītājs, kas var savainot jūsu žokli, tad venires uz zobiem ir jāatliek līdz labākiem klusajiem laikiem.

- Jūsu zobi nav nodiluši.

Gadijumā ja jūsu zobi ir stipri nodiluši, venires nevar tikt uzstādītas.

- Jūs netraumējāt savus zobus.

Riekstu vai sēklu cienītājiem būs jāatsakās no šādām atkarībām, jo ​​tādas darbības var izraisīt plaisas venirēs.

установка виниров

Ja visas iepriekš minētās prasības ir izpildītas, tad varat droši pieteikties uz konsultāciju mūsu klīnikā. Zobārstniecības klīnika Smile Office parūpēsies par jūsu zobiem un pēc iespējas ātrāk padarīs jūsu sapņu smaidu par realitāti.

Reģistrējieties bezmaksas 15 minūšu video konsultācijai (zoom) vai uzdodiet savu jautājumu izmantojot facebook vai arī e-pasts.

author
ALEKSANDRS MAKAROVS
Zobārsts, ķirurgs, ortopēds
Karantīnas laikā uzņemšana notiek pēc iepriekšējas pierakstīšanas.
Lai pierakstītos, zvaniet
Vai arī aizpildie veidlapu
Saprotami
PALDIES

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

Svarīgi! Pēc 31. marta mēs plānojam pārskatīt ārstēšanas un operāciju cenas. Lai fiksētu pašreizējās cenas, piesakieties uz konsultāciju jau šodien.

whatsapp
close
close