Zobu venīri

Ja vēlaties kļūt par lepni baltā Holivudas smaida īpašnieku, tad jūs esat tikai viena soļa attālumā no šī — porcelāna plāksnītes (veniri) uzstādīšana.

Kas ir veniri?

Tie ir mazi plāni keramikas spilventiņi, kas uzstādīti zobu priekšpusē. Porcelāna plāksnītes (veniri) biezums nepārsniedz 0,6 mm, taču, neskatoties uz to, tās ar smaidu spēj veikt reālus brīnumus. Zobu veniri tiek uzstādītas pēc iespējas ātrāk. Keramikas oderējumu izgatavošana un uzstādīšana prasīs no 7 līdz 14 dienām. Jūs varat pieteikt konsultāciju, un mēs izskatīsim jūsu gadījumu individuāli.

Kāds ir veniri kalpošanas laiks?

Keramikas veniri, kas pazīstamas arī kā porcelāna veniri, kalpos jums ilgi. Viņu kalpošanas laiks nav ierobežots, bet vidēji ir apmēram 10 gadi. Tomēr ja jūs nodrošināsiet pareizu veniri kopšanu, to kalpošanas laiks palielināsies līdz 15-20 gadiem. Keramikas veniri tiek izveidotas tikai ar laboratorijas metodēm. SO klīnikā mēs ņemsim vērā jūsu nospiedumus, pēc tam tie tiks nosūtīti uz ražošanu. Keramikas veniri ražošanas laiks parasti nepārsniedz 10 dienas.

Veniri priekšrocības un trūkumi:
Keramikas veniri. Plusi:
Ilgs mūžs
Perfekti saskaņota
krāsa maksimāli
dabiskam smaidam
Izturība pret
krāsas maiņu
Regulāra pulēšana
nav nepieciešama
Augsta
nodilumizturība
Keramikas veniri. Mīnusi:
Augsta veniri
cena
Ražošana prasa
vairāk laika
Pēc veniri noņemšanas
ir nepieciešams
atjaunot zobus
Veniri uzstādīšana. Kā uz zobiem uzstādīt veniri?

1.Ortopēdiskā implantologa konsultācija

Jūsu pirmās vizītes laikā Smile Office klīnikā mēs veiksim visaptverošu diagnozi un sastādīsim jūsu individuālo ārstēšanas plānu. Pēc vienošanās jūs izvēlēsities vēlamo veniri krāsu un formu savam Holivudas smaidam. Pie ārsta varat pierakstīties tiešsaistē vai pa tālruni: +371 23 30 21 58

2. Sagatavošanas posms

Lai pēc iespējas kvalitatīvāk uzstādītu veniriuz zobiem, mums tie ir nedaudz jāsagatavo. Lai to izdarītu, ārsts nedaudz apstrādā zobus, noņemot emalju 0,1–0,5 mm. Šis dziļums ir līdzvērtīgs parastajiem skrāpējumiem, kas var rasties ikdienas dzīvē, tāpēc nebaidieties, ka jūsu zobi pasliktināsies. Sagatavošanas procedūra ir nepieciešama, lai veniri kļūtu vienmērīgas un pēc iespējas tuvāk zobiem. Pēc tam tiek izveidots zobu sakodiena nospiedums un tad tas tiek nosūtīts uz laboratoriju izstrādei.

3. Iekārtošanās

Kad tiek modelēta zobu forma nākotnē, ārsts uzliek veniri pagaidu konstrukciju, lai jūs būtu tai pieradis. Šis periods ilgst 1-2 nedēļas.
Mūsu zobārstniecības klīnikā Rīgā tiek izmantota arī inovatīvā digitālā smaida modelēšanas tehnoloģija Digital smile design. Tās izmantošana ļauj aizstāt vaska modelēšanu un jūs varat redzēt savu nākotnes smaidu pat pirms ārstēšanas sākuma.

4. Pielāgošana

Kamēr jūs staigājat ar pagaidu konstrukciju, atkarībā no jūsu izjūtām ārsts var pielāgot veniri formu un krāsu tā, lai tie jūs pēc iespējas vairāk apmierinātu estētiskā un funkcionālā veidā.

5. Keramikas spilventiņu uzstādīšana

Šajā posmā pagaidu konstrukcija tiek noņemta, un zobārsts sāk uzstādīt keramikas veniri un nostiprināt tās, izmantojot īpašu cementu. Pēc tam, kad kompozīcija ir sacietējusi īpašas lampas gaismā, veniri nevar noņemt vai pārvietot no zobiem.

Kontrindikācijas:

• Zobiem, kas ir deformēti vai izliekti, nekādā gadījumā nedrīkst likt veniri. Šajā gadījumā tie vispirms ir jāiztaisno, un pēc tam jāvēršas pie estētiskās zobārstniecības pakalpojumiem.

• Ja Jums ir bruksisms (zobu griešana naktī) , nekādā gadījumā nedrīkst likt veniri.

• Ja zobiem tika veikta kompozīta atjaunošana un ir ievērojami bojājumi, diemžēl nedrīkst likt keramikas veniri.

• Zobiem, kas iepriekš atradās zem kroņa, nedrīkst uzstādīt veniri - šajā gadījumā labāk ir ievietot jaunu kroni.

• Ja nav košļājamo zobu, veniri nevar uzstādīt. Tāpēc sākotnēji ir nepieciešams veikt protezēšanu un tikai pēc tam sākt veniri uzstādīšanu.

Zobu venīri cena

Ar zobu veniri cenām Rīgā var iepazīties sadaļā Cenas. Reģistrējieties konsultācijai tiešsaistē un uzticiet savu smaidu Smile Office klīnikas profesionāļiem.

Karantīnas laikā uzņemšana notiek pēc iepriekšējas pierakstīšanas.
Lai pierakstītos, zvaniet
Vai arī aizpildie veidlapu
Saprotami
PALDIES

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

Svarīgi! Pēc 30. novembra mēs plānojam pārskatīt ārstēšanas un operāciju cenas. Lai fiksētu pašreizējās cenas, piesakieties uz konsultāciju jau šodien.

whatsapp
close
close