Zobu implanti

Dažreiz dzīvē ir situācijas, kad zobu implantācija kļūst par labāko, un dažreiz vienīgo izeju. Zobu implanti palīdzēs atgūt skaistu smaidu un atjaunot spēju košļāt.

Kad nepieciešama zobu implantācija?

Zobu implantācija ir nepieciešama, ja:

esat pazaudējis
vienu vai
vairākus zobus
jums nav
sānu zobu
esat zaudējis
vairākus zobus
pēc kārtas
trūkst visi zobi

Zobu implantāciju var veikt no 18 gadiem. Tā kā pirms šī perioda sejas kauli vēl nav pilnībā izveidoti. Pēc 18 gadiem implantēšanai nav vecuma ierobežojumu.

Kādi zobu implanti ir labāki?

Zobu implanti bieži tiek izgatavoti no titāna. Ja pacientam ir alerģija pret šo materiālu, tad cirkonija implanti tiek izgatavoti individuāli viņam. Gan titānam, gan cirkonijam ir augsta bioloģiskā saderība ar cilvēka ķermeni. Bet cirkonija implanti ir apmēram 2 reizes dārgāki nekā titāna.
Zobārstniecībā mēs izmantojam titāna implantus, lai nodrošinātu zobu implantu augstu kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku.
Pierakstieties uz konsultāciju pie implantologa, uzziniet vairāk informācijas un zobu implantu cenas.

Kā tiek uzstādīts zobu implants?

Zobu implants ir ne tikai metāla tapa, kas tiek implantēta kaulā. Implanta dizains sastāv no trim daļām: titāna skrūves, balsta un kroņa. Bet, lai implantētu zobu implantu kaulā, ir jāiziet vairāki sagatavošanās procesi:

1. Kaulu pagarināšana

Ja zoba kaula parametri ir mazāki par 6×10 mm, tad tas ir jāmodificē vai jāpalielina, tas viss ir atkarīgs no jūsu gadījuma. Zobu audu palielinašanas izmaksas ir norādītas sadaļā Cenas. Ja kaulam ir pieņemami parametri, tad šajā gadījumā jūs varat uzstādīt zobu implantu bez kaula palielināšanas.

2. Smaganu sagatavošana

Smaganas aizsargā kaulu un implantu no pārtikas un šķidrumiem, kā arī piešķir jūsu smaidam estētisku izskatu. Tāpēc ir svarīgi, lai tās būtu labi sagatavotas. Ja jūsu smaganas biezums ir lielāks par 3 mm un pieder pie bieza biotipa, tad jums tās nebūs jāsagatavo. Bet, ja jums ir plāns smaganu tips, tad tas būs jāpārveido tā, lai zobu implants un kauls būtu aizsargāti.

Ja šie punkti ir apmierinoši, ārsts sāk implanta uzstādīšanu. Atkarībā no iepriekšminētajiem parametriem mūsu implantologs individuāli jums izvēlēsies implanta izmēru un stiprinājuma veidu.

Nākamais solis būs tapas implantēšana kaulaudos, kas veiks saknes funkciju. Balsts ir uzstādīts uz titāna tapas augšdaļas. Tas ir paredzēts, lai savienotu implantu ar kroni. Savukārt kronis ir vissvarīgākā sastāvdaļa pacientam, jo ​​estētisko izskatu sniedz tieši zoba kronis. Uzziniet, kāda veida kroņi šeit atrodas.

Zobu implanti cenas

Zobu implantu cena var mainīties atkarībā no tā, cik daudz implantu jums ir jāuzstāda, kā arī no jūsu kaulaudu un smaganu stāvokļa. Ar implantu cenām un citiem pakalpojumiem var iepazīties sadaļā Cenas.

Karantīnas laikā uzņemšana notiek pēc iepriekšējas pierakstīšanas.
Lai pierakstītos, zvaniet
Vai arī aizpildie veidlapu
Saprotami
PALDIES

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

Svarīgi! Pēc 31. marta mēs plānojam pārskatīt ārstēšanas un operāciju cenas. Lai fiksētu pašreizējās cenas, piesakieties uz konsultāciju jau šodien.

whatsapp
close
close