ELAINERS

Visbiežāk, lai izlīdzinātu zobus, vairums cilvēku vēršas pie ortodonta, kurš izmanto plāksnes vai breketes. Bet, ja jums ir nepieciešams izlīdzināt zobus bez breketem, tad jums palīdzēs ortodontiski zobu aizsargi, tā sauktās kapes. Tās ir gandrīz neredzamas uz zobiem, un tās ir daudz vieglāk kopt. Un pats galvenais – caurspīdīgas zobu plāksnītes (kapes) var noņemt jebkurā laikā un doties uz svarīgu notikumu vai baudīt iecienīto maltīti.

Kā notiek zobu izlīdzināšana ar caurspīdīgas zobu plāksnītes (kapes) palīdzību?

Kapes ir caurspīdīgu zobu plāksnīšu komplekts zobu izlīdzināšanai. Sākotnējā konsultācijā pie mūsu ortodonta tiek uztaisīti jūsu zobu nospiedumi, veikti zobu fotoattēli un nosūtīti uz laboratoriju, lai izveidotu kapes.

2-3 nedēļu laikā laboratorijas speciālisti, izmantojot programmas un 3D skeneri, aprēķina nepieciešamo kapu skaitu, lai izlīdzinātu zobus, kā arī izveido individuālu vizualizāciju par izmaiņām jūsu zobārstniecībā. Tas izskatās šādi:

Pēc tam jūs, kopā ar ārstu pārrunājat sava nākotnes smaida niances, saskoņojat maķeti un pasūtāt caurspīdīgas zobu plāksnītes, lai tās izlīdzinātu zobus.

Pēc caurspīdīgu zobu plāksnīšu izgatavošanas jums tās būs jāmaina pašiem ik pēc 2 nedēļām. Lai sasniegtu ātru rezultātu, mēs iesakām nēsāt caurspīdīgas zobu plāksnītes vismaz 22 stundas dienā.
Jums vairs nav katru mēnesi jāapmeklē ortodonts, kā tas būtu gadījumā ar breketēm. Tā vietā jūs varat ierasties pie ārsta uz plānotu pārbaudi ik pēc 2-3 mēnešiem.

Cik ilgi jānēsā caurspīdīgas zobu plāksnītes?

Uzreiz vēlamies atzīmēt, ka zobu izlīdzināšana pieaugušajiem ilgst nedaudz ilgāk nekā bērniem, sakarā ar to, ka kauli kļūst stiprāki un zobu kustība ir apgrūtināta.

Mēs apsveram katra pacienta gadījumu individuāli, tāpēc ārstēšanas ilgums būs atkarīgs no pašreizējā zobu stāvokļa. Reģistrējieties konsultācijai tiešsaistē un mainiet smaidu vienreiz un uz visiem laikiem.

No kā izgatavotas caurspīdīgas zobu plāksnītes (kapes)?

Caurspīdīgas zobu plāksnītes (kapes) izgatavošanai visbiežāk izmanto silikonu, kas pieguļ stingri pie zobiem. Sarunas laikā tas ir gandrīz nemanāms un neatspīd bildēs. Caurspīdīgas zobu plāksnītes nesaskrāpē lūpas un vaigus, atšķirībā no breketēm. Tātad āra aktivitāšu laikā vai kontaktsporta laikā kapes nekaitēs mutes dobumam, ja kaut kas noies greizi.

Caurspīdīgas zobu plāksnītes (kapes) izmaksas

Caurspīdīgas zobu plāksnītes (kapes) cena būs atkarīga no katra individuālā gadijuma sarežģītības un izlīdzināmo zobu skaita. Caurspīdīgu zobu plāksnīšu (kapu) cenas varat uzzināt sadaļā Cenas un pierakstīties uz konsultāciju tiešsaistē vai pa tālruni +37123302158.

 

Mainiet savu smaidu ar Smile Office Stomatoloģijas palīdzību vienreiz un uz visiem laikiem!

Karantīnas laikā uzņemšana notiek pēc iepriekšējas pierakstīšanas.
Lai pierakstītos, zvaniet
Vai arī aizpildie veidlapu
Saprotami
PALDIES

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

Svarīgi! Pēc 30. novembra mēs plānojam pārskatīt ārstēšanas un operāciju cenas. Lai fiksētu pašreizējās cenas, piesakieties uz konsultāciju jau šodien.

whatsapp
close
close