Digitālā zobārstniecība: kroņa uzstādīšana 1 dienas laikā

Jāuzstāda kronis uz zoba, bet nav laika ilgi gaidīt? Šajā gadījumā jums palīdzēs jaunas digitālās tehnoloģijas. Pateicoties CEREC sistēmai (Cerek), jūs varat uzstādīt kroni uz zoba tikai 1 dienā, tieši tā dienā, kad jūs dodaties pie ārsta. Un to var izdarīt tikai 1-3 stundu laikā. Neticami, vai ne? Sīkāk apskatīsim, kā darbojas CEREC sistēma un kā uzstādīt kroni uz zoba.

Kas ir CEREC?

CEREC sistēma ir aprīkojums keramikas restaurācijas izgatavošanai pēc mūsdienu digitālo tehnoloģiju metodes, kas ļauj atjaunot zobu košļājamo funkciju un estētiku tikai 1 dienas laikā.

cerec система

Pati CEREC sistēma sastāv no daudzām tehnoloģijām, iekārtām un materiāliem. Tā izveido dizainu un izgatavo keramikas kroņus, ielikumus, venīres un protēzes, izmantojot specializētu CAD / CAM sistēmu (Computer Aided Design and Computer Aided Manufacturing), tas ir, izmantojot datoru.

Ja mēs paņemsim, piemēram, filmiņu fotoaparātu un digitālo, tad CAD / CAM tehnoloģijas darbosies kā digitālais fotoaparāts, kas visu padara daudz ātrāk, ērtāk un vieglāk.

Kādas ir CEREC sistēmas priekšrocības?

Kā minēts iepriekš, ar CEREC jūs varat uzstādīt kroni vienā dienā. Tas ir, no rīta jūs varat doties pie ārsta, un jau pusdienās dodieties ārā ar jaunu kroni. Neapšaubāmi ir arī liela nozīme tam, ka ārsts / laboratorija saglabā datorā jūsu zobu projektu, kas ļauj ļoti īsā laikā, piemēram, 1-2 dienu laikā, atjaunot kroni vai aizvietot to ar implantu.

Bez tam CEREK ir vairākas priekšrocības:коронки cerec

  • Ietaupiet laiku. Keramikas kroni var uzstādīt 1-3 stundu laikā, protēzes uzstādīšana var aizņemt līdz 8 stundām, atkarībā no sarežģītības.
  • Nav nepieciešami zobu nospiedumi. Īpaši svarīgi tiem, kam ir paaugstināts vemšanas reflekss;
  • Nav vajadzīgas zobu pagaidu konstrukcijas. Jums nav jānēsā pagaidu kroņi vai pildījumi, kas mazinās papildu diskomfortu un invāziju;
  • Zoba dabiskās formas atkārtošanās augsta precizitāte. Pateicoties datoru aprēķiniem, keramikas kroņiem un zobu protēzēm ir ideāla forma, kas precīzi pieguļ zobam un kam ir augsti estētiskie rādītāji;
  • Tiek samazināta žokļu locītavu slodze;

Citiem vārdiem sakot, CEREC ir kā turbo paātrinātājs automašīnā, tikai zobārstniecībā. Absolūti netiek zaudēta darba kvalitāte, kā arī kalpošanas laiks, taču tiek ievērojami ietaupīts laiks un pūles.

Kā tiek uzstādīti kroņi?

цифровая стоматологияSkenēšana (2-10 minūtes)
Pirmais posms, kurā, izmantojot īpašu skeneri, tiek veikts zobu digitālais nospiedums. Tad tas automātiski nokļūst datorā.

Modelēšana un dizains (10-30 minūtes)
Digitālajā režīmā ārsts imitē nākotnes kroni. Sakarā ar to, ka attēlu var palielināt vairākas reizes, ir, iespējams, ievērojami palielināt zoba formas reproducēšanas precizitāti.

Keramikas bloka izvēle (1-5 minūtes)
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, tiek izvēlēta keramikas bloka sagataves krāsa.

Kroņa frēzēšana un slīpēšana (10–30 minūtes)
Pēc visu detaļu zīmēšanas pabeigšanas dators aprēķina zobu kroņa tilpumu un pēc tam nosūta šos datus slīpēšanas blokam. Tajā jau ir uzstādīts izvēlēts presētas keramikas bloks, un ar dimanta griezēja palīdzību dažu minūšu laikā tiek izgatavota nepieciešamā kroņa forma zobam. Klasiskā laboratorijā tas prasītu līdz 14 dienām.

Uzstādīšana (sākot no 30 minūtēm)
Šajā posmā viss ir atkarīgs no ārsta ātruma. Atkarībā no sarežģītības kroni būs iespējams uzstādīt stundas vai divu laikā.

Tāpēc šodien CEREC sistēma ir labākais risinājums zobārstniecībā tiem, kam nepatīk gaidīt un tērēt laiku. CAD / CAM nodrošina praktiski neierobežotas iespējas atjaunot zobu funkcionalitāti un estētiku. Ar digitālo tehnoloģiju palīdzību jūs varat uzstādīt ne tikai 1 kroni, bet arī dažās dienās pilnībā mainīt smaidu. Tāpēc, ja vēlaties ātri un efektīvi atrisināt problēmu ar zobiem, tad jums palīdzēs CAD / CAM sistēma.

Reģistrējieties bezmaksas 15 minūšu video konsultācijai (zoom) vai uzdodiet savu jautājumu izmantojot facebook vai arī e-pasts.

author
ALEKSANDRS MAKAROVS
Zobārsts, ķirurgs, ortopēds
Karantīnas laikā uzņemšana notiek pēc iepriekšējas pierakstīšanas.
Lai pierakstītos, zvaniet
Vai arī aizpildie veidlapu
Saprotami
PALDIES

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

Svarīgi! Pēc 31. marta mēs plānojam pārskatīt ārstēšanas un operāciju cenas. Lai fiksētu pašreizējās cenas, piesakieties uz konsultāciju jau šodien.

whatsapp
close
close